İptal, İade, Değişim,Kargo

İade

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla iade edebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. İade veya değişim yapılacak ürünlerin Kargo ücretleri tarafınıza aittir.

 

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. (www.bakayelektronik.com – Mesafeli Satış Sözleşmesi).

 

"Mesafeli satış sözleşmesi" şartlarına uygun ise para iadeniz,  İlgili iade tutarları iade girişlerini takip eden Cuma günleri EFT yöntemi ile banka hesaplarına gönderilmektedir.

 Not: Kargo ücreti alıcıya aittir . Kargo ücretinin yüksek çıkması alıcını bulunduğu konuma ve istediği kargo firmasının fiyatlandırma politikasına bağlıdır. Kargo ücretinin yüksek çıkması
   nedeni ile iade gerçekleştirilemez. 

Değişim

İade koşullarına uygun olan ürününüzün değişimi yapmak istediğiniz takdirde kargo aracılığıyla, kargo ücreti tarafınıza ait olarak bize  gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılarak değişim yapmak istediğiniz ürün ile değişim yapılarak tarafınıza gönderilecektir.

Güvenli Alışveriş
150 TL Üzeri Ücretsiz
0(312) 312 17 10